Εορταστικό πρόγραμμα 2017

- Θέατρο Τέχνης Καρόλου Κουν -

Το Εορταστικό Πρόγραμμα παραστάσεων στο Θέατρο Τέχνης

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!

ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΩΝ ΣΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΤΕΧΝΗΣ (24/12- 7/1)

 

ΥΠΟΓΕΙΟ - ΠΕΣΜΑΖΟΓΛΟΥ 5

Κυριακή, 24/12/17

ΑΡΓΙΑ

Δευτέρα, 25/12

18.00: «‘Ένας άνθρωπος επιστρέφει στην πατρίδα του πιστεύοντας ότι θα τον σκοτώσουν και τον σκοτώνουν»

21.15:»Η Επανένωση της Βόρειας με την Νότια Κορέα (ΙΙ)»

Τρίτη, 26/12

15.00: «Ο Δόκτωρ Τζέκυλλ και κύριος Χαύντ»

18.00: «Η Επανένωση της Βόρειας με την Νότια Κορέα (ΙΙ)»

21.15: «Ένας άνθρωπος επιστρέφει στην πατρίδα του πιστεύοντας ότι ια τον σκοτώσουν και τον σκοτώνουν»

Τετάρτη, 27/12

20.00 : «Η Επανένωση της Βόρειας με την Νότια Κορέα (ΙΙ)»

Πέμπτη, 28/12

21.15 : «Η Επανένωση της Βόρειας με την Νότια Κορέα (ΙΙ)»

Παρασκευή, 29/12

21.15 : «Η Επανένωση της Βόρειας με την Νότια Κορέα (ΙΙ)»

Σάββατο, 30/12

15.00: «Ο Δόκτωρ Τζέκυλλ και κύριος Χαύντ»

18.00: «Οίκος Μακ-Μπεθ»

21.15 : «Η Επανένωση της Βόρειας με την Νότια Κορέα (ΙΙ)»

Κυριακή, 31/12

ΑΡΓΙΑ

Δευτέρα, 1/1/2018

18.00 : «‘Ένας άνθρωπος επιστρέφει στην πατρίδα του πιστεύοντας ότι θα τον σκοτώσουν και τον σκοτώνουν»

21.15: «Η Επανένωση της Βόρειας με την Νότια Κορέα (ΙΙ)»

Τρίτη, 2/1

19.00: «Ο Δόκτωρ Τζέκυλλ και κύριος Χαύντ»

21.15: «Ένας άνθρωπος επιστρέφει στην πατρίδα του πιστεύοντας ότι ια τον σκοτώσουν και τον σκοτώνουν»

Τετάρτη, 3/1

20.00 : «Η Επανένωση της Βόρειας με την Νότια Κορέα (ΙΙ)»

Πέμπτη, 4/1

21.15 : «Η Επανένωση της Βόρειας με την Νότια Κορέα (ΙΙ)»

Παρασκευή, 5/1

21.15 : «Η Επανένωση της Βόρειας με την Νότια Κορέα (ΙΙ)»

Σάββατο, 6/1

15.00: «Ο Δόκτωρ Τζέκυλλ και κύριος Χαύντ»

18.00: «Οίκος Μακ-Μπεθ»

21.15 : «Η Επανένωση της Βόρειας με την Νότια Κορέα (ΙΙ)»

Κυριακή, 7/1

17.30: «Ο Δόκτωρ Τζέκυλλ και κύριος Χαύντ»

20.00: «Η Επανένωση της Βόρειας με την Νότια Κορέα (ΙΙ)»

 

ΦΡΥΝΙΧΟΥ 14 - ΠΛΑΚΑ

Κυριακή, 24/12/17

ΑΡΓΙΑ

Δευτέρα, 25/12

18.00 : «Αριάγνη (Ακυβέρνητες Πολιτείες ΙΙ) »

21.30: «Προς Ελευσίνα»

Τρίτη, 26/12

11.00:»Ρομπέν των Δασών»

15.00: «Ρομπέν των Δασών»

19.00 : «Η Ελένη»

21.15: «Προς Ελευσίνα»

Τετάρτη, 27/12

18.00 : «Αριάγνη (Ακυβέρνητες Πολιτείες ΙΙ)»

21.30: «Προς Ελευσίνα»

Πέμπτη, 28/12

20.30: «Αριάγνη (Ακυβέρνητες Πολιτείες ΙΙ)»

Παρασκευή, 29/12

20.30: «Αριάγνη(Ακυβέρνητες Πολιτείες ΙΙ)»

Σάββατο, 30/12

15.00: «Ρομπέν των Δασών»

19.00: «Η Ελένη»

21.00: «Αριάγνη (Ακυβέρνητες Πολιτείες ΙΙ)»

Κυριακή, 31/12

ΑΡΓΙΑ

Δευτέρα, 1 /1/2018

21.30: «Προς Ελευσίνα»

Τρίτη, 2/1

15.00: «Ρομπέν των Δασών»

19.00: «Η Ελένη»

21.15: «Προς Ελευσίνα»

Τετάρτη, 3/1

18.00 : «Αριάγνη (Ακυβέρνητες Πολιτείες ΙΙ)»

21.30: «Προς Ελευσίνα»

Πέμπτη, 4/1

20.30: «Αριάγνη (Ακυβέρνητες Πολιτείες ΙΙ)»

Παρασκευή, 5/1

20.30: «Αριάγνη (Ακυβέρνητες Πολιτείες ΙΙ)»

Σάββατο, 6/1

15.00: «Ρομπέν των Δασών»

19.00: «Η Ελένη»

21.00: «Αριάγνη(Ακυβέρνητες Πολιτείες ΙΙ)»

Κυριακή, 7/1

11.00: «Ρομπέν των Δασών»

15.00: «Ρομπέν των Δασών»

19.00: «Η Ελένη»

21.00: «Αριάγνη(Ακυβέρνητες Πολιτείες ΙΙ)